[ujicountdown id=”PGP” expire=”2019/05/11 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

Evenemanget har redan ägt rum.

Resultatlistan finns redan nu på klubbens Facebooksida och statistik och fotografier kommer upp inom kort på hemsidan. Har du fotografier från KM vill vi gärna ta del av dessa och du skickar dom enklast på mejladress: admin@enkopingspredatorfiskeklubb.se

Har du inte planerat och anmält dig till KM Ver. 17 – Vår än, är det hög tid att göra det för snart går startskottet. KM är utformat att endast en klubbmästare utses per år efter totalen av vår och höstens KM. Om du inte kan närvara under vårens KM kan du fortfarande vinna totalen och bli klubbmästare. Varje KM är en individuell tävling förutom totalsegrare tillika klubbmästare.

Välkommen!

Se mer: Evenemang (anmälan)

[ujicountdown id=”KM” expire=”2019/05/11 08:00″ hide=”true” url=”” subscr=”” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]

Du följer liverapporteringen här: LIVE RAPPORTERING (08:00-14:00)